Psycho II.

2. ledna 2010 v 20:56 |  Deníček
Dneska jsem se vzbudila ve čtyři ráno. První, co jsem udělala, bylo, že jsem z poličky vytáhla atlas světa a hodinu se nad ním šíleně řepila. Myslím, že to museli v celým baráku slyšet. Pak jsem ho zaklapla a chvilku četla Zatmění, chvilku jsem poslouchala Björk a pak jsem vytáhla foťák a fotila jsem milion mejch přívěsků visící ze stěny za všech možných úhlů. Při 30. fotce jsem si vzpomněla na talentovky a udělalo se mi šíleně špatně od žaludku. Už to bude za šest dní... ach jo.
Ráno jsem se vzbudila ve dvanáct hodin a zbytek dne jsem byla u PC, když nepočítáme ten kousek odpoledne, kdy jsem vztekle mlátila do playstationu a křičela "OMG, T-Rex na druhým disku, ste se pomátli? a co z toho mám? nenávidím toho týpka na jůtůbku, ten tam pětkrát cosi zmáčkne a konec! ááárrrgh..."
Mmchdm, na talentovky máme mít 6 domácích prací a já mám jenom čtyři. Ty dvě zbývající mi má doníst učitelka z výtvarky jeden den před talentovkama. Pěkný, co? :o)
HAHAHHHAHAAAAAAAAAAHAHAAAAAAAAAAAMWHAHAHAHAA AHAHAÁÁÁÁAHAAAHEHEHHIIÍÍÍ...
...
...
...
*fňuk* je mi blbě.
HAHAHAHAHAHA.
Napadlo mě, že ty talentovky jsou jako rande. Nějak musím zaujmout, jinak stratím svou životní lásku. Jenomže mám jenom tři pokusy, a pokud ani na jednom rande nezaujmu, musím se vdát za nějakého ošklivého, hrubého kluka, který se nebude starat o nic, natož o mě a se kterým budu nešťastná.
Jenomže bez lásky se dá žít. Bez školy, práce a pěnez nikoli. Vím, že to zní hrubě, krutě, reálně, upřímně a neTeriasxxsovsky, ale je to tak.
Noooooo, co už, v roce 2012 stejně končí svět *spolíhá na to* takže nemá cenu si dělat starosti =)
MWHAHAHAHAHAHA

Miluju tě, Světe. Tvá Teriasxxs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama