Jsem zpět...

10. srpna 2009 v 19:50
Tak jsem zpátky z dovolené. Bylo to vyjímečně celkem fajn, až na to, že skoro vždycky tekla studená sprcha a já mám na prstech puchýře z pádlování.
Ale jsem ráda, že jsem doma a že je vše ve starých kolejích.
A chci vám říct jednu věc :) na té dovolené, tam byla jedna Mary Sue. Fakt, nekecám. Byla extra krásná (aspoň mě to tak připadalo), štíhlá, vysoká, opálená, oblíbená a milá. Ale zatímco jsou psané Mary Sue šíleně nesympatické, živé Mary Sue jsou přesný opak, totiž šíleně sympatické. Ach jo, byla úplně dokonalá. Nikdy jsem si nemyslela, že takoví lidi taky existují :)

Dále... nic nového. Snad jen to, že už podruhý hraju Syberiu jedničku. A povýšila jsem ji na moji srdcovou záležitost :) a to je co říct, protože tam se dostane máloco.

Nesnáším Stmívání. Knížka je sice čitelná a v pohodě, ale co kolem toho lidi nadělaj, to je fakt hrůza. Počkejte, říkala jsem už, že jsem knížku četla, ne? :)
No nic, tak si dál užívejte prázdnin, dokud to jde. Ozvu, až se stane něco zajímavýho (takže nikdy :D ne, vtip). Ahooooooj =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | Web | 11. srpna 2009 v 13:08 | Reagovat

Dobře, že sis to užila...
MS jsem taky pár potkala, ale většinou jsem neměla příležitost hodnotit, jestli jsou 3íleně protivné, či naopak.
A o Stmívání si myslím svoje. Je možné, že ta knížka ujde, ale lidi kolem toho nadělají až moc humbuku na to, aby Stmívání mohlo být něco lepšího, než další bezduchá továrna na peníze...

2 šarlot šarlot | Web | 12. srpna 2009 v 16:13 | Reagovat

Dokonalí lidé? Tak těm se snad raději vyhnu :D. Jinak musím souhlasit, že kolem Stmívání se toho opravdu hodně nadělá, ačkoliv přiznávám, že mně se to také líbilo :D, ale znova bych četla snad jen první díl a třetí-kdy Jasper vypráví o své minulosti :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama